O sklepie

Telefony Leszno nowy punkt Galeria Leszno

Nasza firma zajmuje się sprzedażą oraz skupem telefonów komórkowych, laptopów, nawigacji, tabletów.Zapewniamy naszym klientom niskie ceny oraz fachową i miłą obsługę.

Sklep  ul. Bracka 13
Sklep ul. Bracka 13
(na przeciwko Meta Bar)

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży GSM sprawi, iż będziecie w pełni zadowoleni z naszych usług. Odpisujemy na wszystkie maile.Od początku swojej działalności uważnie słuchamy uwag naszych klientów. Zależy nam na tym, abyś ze współpracy z nami był zawsze w pełni zadowolony. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące naszych towarów lub usług, daj nam znać. Dzięki Tobie będziemy jeszcze lepsi.

Oferowany przez nas towar nie jest wirtualny. Telefony które znajdują się na naszych aukcjach mamy w swoim magazynie. Jesteśmy gotowi, by od razu wysłać go na Twój adres. Mile widziany odbiór osobisty.

Kupując u nas masz pewność, że kupujesz w legalnie działającej firmie. Kupując towar na naszych aukcjach zgodnie z polskim prawem dajemy 10 dni na zwrot towaru od daty zakupu.Staramy się jak najlepiej opisywać sprzedawany towar.

Masz Pytania? Opis aukcji jest nie jasny, a może potrzebujesz pomocy w wyborze telefonu zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji poprzez email, gg oraz pod numerami telefonów.

Telefony Leszno skup sprzedaż komis telefonów komórkowych  – masz przedłużenie umowy ? nie jest Ci potrzebny kolejny telefon? Przyjdź do nas a powiemy Ci na którym modelu zarobisz najwięcej.

 

 

ZAPRASZAMY NA NASZE AUKCJE ALLEGROSklep z telefonami naprawa SONY LG iPhone SAMSUNG HTC